5a PROVA TERRA DE VINS 2022

Ateneu Slot Racing

27 i 28 de Maig

Pujada Belver s/n | 08735 Vilobí del Penedès (Barcelona) | Cisco 661 863 444

Situació a Google Maps

Trams: 4 trams amb pista Ninco i 3 passades

Reglament: www.rallyterradevins.com

Categories puntuables:

  • INFANTIL
  • N
  • SN
  • WR3D
  • Copa Peugeot 208 Scaleauto
  • WRC 1/24
  • CLÀSSICS 1/24

Inscripcions: Cal enviar un correu electrònic a Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la., indicant el vostre Nom i Cognoms, Escuderia, Categoria, Cotxe i Tanda escollida.

Preu inscripcions:

  • 1 Cotxe - 6 €
  • 2 Cotxes - 10€ (En dies diferents i divendres obligatori 1/24)

Les tandes disponibles són les següents i limitades a 12 pilots:

TANDA 1 - Divendres 27/05/2022 | De 21.00 a 23.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE
60 JONNY LOPEZ LLUM LLAMP WRC 1/24 VW POLO
20 MIQUEL AIBAR ATENEU SLOT CLÀSSIC 1/24 FERRARI GTB
71 MANUEL CASTILLA -- SN PORSCHE 997
34 JOAN SALVAT LLUM LLAMP CLÀSSIC 1/24 PORSCHE
29 JOSE M. LOPEZ 4EVER SLOT CLÀSSIC 1/24 ALPINE A310
23 MARIO DUQUE 4EVER SLOT CLÀSSIC 1/24 OPEL MANTA
56 ALBERT ZEGRI 4EVER SLOT CLÀSSIC 1/24 PORSCHE 911
32 PEDRO ÁLVAREZ 4EVER SLOT CLÀSSIC 1/24 PORSCHE
12 QUIM CODORNIU TURBOSLOT COPA 208 PEUGEOT 208
15 EMILIO JIMENEZ RODAMON SLOT SURIA COPA 208 PEUGEOT 208
3 RAUL RAMIREZ TOAD TEAM N SUBARU
73 JORDI GARCIA SLOT CAR WRC 1/24 VW POLO
74 JOSE LUIS SAZ SLOT CAR CLÀSSIC 1/24 LANCIA 037
67 TONI CASANOVES LLUM LLAMP CLÀSSIC 1/24 LANCIA 037
70 MINGU BERGILLOS LLUM LLAMP WRC 1/24 VW POLO

 

TANDA 2 - Divendres 27/05/2022 | De 23.00 a 01.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE
65 RAMON GARCIA ATENEU SLOT CLÀSSIC 1/24 LANCIA 037
 35 CINTO LOBATO TURBOSLOT WR3D SKODA FABIA
 31 CARLOS LOPEZ 4EVER SLOT WRC 1/24 VW POLO
 17 MARC CHARLES SLOT LA LIRA INFANTIL SUBARU
18 JORDI CHARLES SLOT LA LIRA CLÀSSIC 1/24 PORSCHE 911
 59 MIQUEL MARTINEZ SLOT LA LIRA WRC 1/24 CITROEN DS3
16 SERGI GONZALEZ SLOT LA LIRA CLÀSSIC 1/24 AUDI QUATTRO
 42 JORDI MARTINEZ TURBOSLOT COPA 208 PEUGEOT 208
         
         
         
         
         
         
         

 

TANDA 3 - Dissabte 28/05/2022 | De 16.00 a 18.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE
70 XAVI ZENOBIO ATENEU SLOT N SUBARU
51 CARLOS LOPEZ 4EVER SLOT N MITSUBISHI
49 JOSE M. LOPEZ 4EVER SLOT N SUBARU
45 MARIO DUQUE 4EVER SLOT SN SUBARU
24 THIAGO DUQUE 4EVER SLOT INFANTIL SUBARU
53 CACO 4EVER SLOT WR3D AUDI S1
54 CACO JR. 4EVER SLOT SN ASTON MARTIN
55 ORIOL CARRASCO 4EVER SLOT SN SUBARU
26 SEQUI 4EVER SLOT WR3D HYUNDAI I20
19 PAU HORMIGOS ATENEU SLOT CLÀSSIC 1/24 PORSCHE 934
7 ISRAEL MORENO TURBOSLOT WRC 1/24 PEUGEOT 207
47 OSCAR JODAR SLOT LA LIRA SN BMW Z4
13 MIQUEL MARTINEZ SLOT LA LIRA COPA 208 PEUGEOT 208
39 XENIA MARTINEZ SLOT LA LIRA COPA 208 PEUGEOT 208
14 SERGI GONZALEZ SLOT LA LIRA COPA 208 PEUGEOT 208

 

TANDA 4 - Dissabte 28/05/2022 | De 18.00 a 20.00 h
DORSAL PILOT ESCUDERIA CATEGORIA COTXE
44 ENRIC ARNAIZ DREAM SLOT SN PORSCHE 991
1 RAMON GARCIA ATENEU SLOT WR3D HYUNDAI I20
66 JORDI ALFOCEA ATENEU SLOT COPA 208 PEUGEOT 208
69 MIQUEL AIBAR ATENEU SLOT WR3D HYUNDAI I20
21 ALEIX AIBAR ATENEU SLOT INFANTIL SUBARU
70 JOSEP GRIMAU ATENEU SLOT INFANTIL SUBARU
72 RAMON BOQUE FIMOSIS COPA 208 PEUGEOT 208
57 ALBERT ZEGRI 4EVER SLOT WR3D FORD FIESTA
33 PEDRO ALVAREZ 4EVER SLOT WR3D AUDI S1
10 PERE JOAN MAS TURBOSLOT COPA 208 PEUGEOT 208
5 JORDI PUCHOL SLOT MORA SN PORSCHE 997
         
         
         
         

 

TRAM 1

TRAM 2

TRAM 3

TRAM 4